سایت ساماندهی | لوگو ساماندهی

سایت ساماندهی | لوگو ساماندهی: سایت ساماندهی، ساماندهی پایگاهی است که تقریبا اطلاعات تمام مدیران سایت ها در آن ثبت شده است، از مزایای ثبت اطلاعات در ساماندهی با توجه به تبصره 1 ماده 21 قانون جرایم رایانه ای چنانچه پایگاه حاوی محتوای مجرمانه باشد و اطلاعات مدیر آن پایگاه در ساماندهی ثبت شده باشد، معمولا وبسایت آن فیلتر نخواهد شد و با اطلاع رسانی در این مورد، مدیر پایگاه می تواند محتوا مجرمانه را از وبسایت خود حذف کند.

سایت ساماندهی

سایت ساماندهی

ساماندهی

https://samandehi.ir


دریافت نماد ساماندهی

توجه داشته باشید دریافت لوگو برای سایت هایی امکان پذیر است که تایید فنی ساماندهی را انجام داده باشند ، همچنین لوگو برای وبلاگ ها و صفحات شخصی در رسانه های کاربر محور فعال نخواهد شد.

انواع لوگو ساماندهی

  • لوگو موقت: این لوگو 3 ماهه بوده و مدیر سایت موظف است ظرف مدت 3 ماه مجوز های لازم برای دریافت لوگو دائم را کسب نماید ،
  • لوگو دائم: به تمام متقاضیانی که تمامی شرایط دریافت لوگو را داشته باشند این لوگو را دریافت می کنند ، اعتبار این لوگو 6 ماهه بوده و پس از آن قابل تمدید خواهد بود.

شرایط دریافت لوگو دائم ساماندهی

امکان دریافت لوگو ساماندهی برای افراد حقیقی نیز وجود دارد.

  1. احراز هویت: در حال حاضر سامانه ساماندهی به ثبت احوال برای بررسی کد ملی متصل است.
  2. فعالیت رسانه بر خط مورد تقاضا، خارج از موضوع فعالیت رسمی شخص حقیقی یا حقوقی نباشد ، برای مثال وب سایتی که متعلق به یک شرکت می باشد و در زمینه خاصی فعالیت دارد ، این موضوع خاص باید در اساسنامه شرکت نوشته شده باشد.
  3. متصدی رسانه بر خط صلاحیت قانونی فعالیت در موضوع رسانه را داشته باشد ، اگر بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران نیاز به مجوز داشت ، متقاضی این مجوز را کسب نماید.
  4. موضوع فعالیت رسانه بر خط طبق قوانین جاری کشور باشد.
  5. تکمیل فرم دریافت لوگو ، نوع برخط و فعالیت و موضوع آن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *