سریال جنون مایا قسمت 17 | جنون مایا قسمت 17

سریال جنون مایا قسمت 17 | جنون مایا قسمت 17: سریال جنون مایا قسمت 17، جنون مایا هنگام کار روی یک پروژه عاشق ارجون می شود. اما به زودی، عشق او به او به وسواس تبدیل می شود و بر روابط آنها با یکدیگر و اعضای خانواده اش تأثیر می گذارد.

سریال جنون مایا

سریال جنون مایا

دانلود سریال جنون مایا قسمت 17

سریال جنون مایا قسمت 17 | جنون مایا قسمت 17

  1. سلام.خیلی بچه بودم شاید هفت هشت ساله بودم که خانه امان در محله پشت انبار نفت بود.نزدیک به محله ما چهار سینما( فری. فلور.زهره و شیرین) قرار داشت. هر یکی دوهفته یکبار مادرم من و برادر کوچکترم را با خود به سینما می برد.معمولا وقتی این اتفاق می افتاد که در یکی از این سینما ها که غالبا فیلمهای آبگوشتی ایرانی( از نوع قبل از کلاه مخملی!! مثل عروس فرنگی!شمسی پهلوون! سه تا نخاله ، دشمن زن!پرستوها به لانه برمیگردند!، و غیرو) و یا فیلم هندی( چون مادر هند! دوبرادر! حمله چهارصد فیل..) و ازین دست را نمایش میدادند.
    گاهی که از سر کنجکاوی به تک و توک شماره از سریالهای هندی امروزه ( گذری و گهگاه موقع ناهار اتفاقی)نگاه میکنم، می بینم که در آن عهد بوق هندیها فیلمهای بهتری میساختند.البته ناگفته نماند که تم و حرکت بازیگران و موضوعات دست نخورده باقیمانده است.گوئی این طور است که سناریو هائی که شصت هفتاد سال پیش نوشته شده، مثل ارثیه ای به فیلمسازان امروزی هندی رسیده و آنها با کمی رنگ و لعاب آبکی با حفظ اصالت همان ژستهای آبدوق خیاری و زد و خوردهای ناشیانه و ابتدائی آنها را بازسازی می کنند.این نظر من صرفا در مورد سریالهائیست که در شبکه های ماهواره ای نمایش میدهند وگر نه شمار فیلمهای سینمائی ناب و قابل ستایش سینمای هند کم نیست. اگرچه خیلی به این مطلب مربوط نمی شود ولی باید اذعان کنم که سریالهای ترکیه ای در حد خز ترین و مزخرفترین نوع از هنر نمایشی این شبکه هاست که خود تاسف بار تر از قصه بالا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *