جدیدترین آمار ویروس کرونا در ایران (10 اسفند 1398)

جدیدترین آمار ویروس کرونا در ایران (10 اسفند 1398): جدیدترین آمار ویروس کرونا در ایران (10 اسفند 1398) ویروس کرونا یک ویروس بسیار شیوع پذیر در بین تمام ویروسهای دیگر است، اما نرخ بهبودیافتگان در ویروس کرونا بسیار بیشتر از نرخ مرگ و میر است.

کیانوش جهانپور، در پایان نشست ستاد مقابله با کرونا در وزارت بهداشت، با عنوان این مطلب که پیش بینی می‌کنیم موارد ابتلاء به کرونا در این هفته افزایش یابد، به ارائه تازه‌ترین آمار این بیماری در کشور پرداخت. وی با اعلام اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۵ مورد جدید کرونا در کشور گزارش شده است، گفت: تا ظهر شنبه ۵۹۳ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

جهانپور با اشاره به ۳۴ فوتی کرونا تا روز گذشته در کشور، افزود: تعداد فوتی‌ها نیز از روز گذشته تا ظهر شنبه به ۴۳ مورد رسیده است. رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، به آمار تفکیکی افراد مبتلا بر اساس استان ها اشاره کرد و گفت: بر همین اساس، ۵۲ نفر مربوط به تهران، ۲۱ نفر قم، ۱۷ مورد گیلان، ۲۲ مورد گلستان، ۱۲ مورد اصفهان، ۱۸ مورد استان مرکزی، ۱۲ مورد مازندران، ۸ مورد فارس، ۶ مورد آذربایجان شرقی، یک نفر ایلام، یک مورد خراسان جنوبی، ۳ نفر اردبیل، ۸ نفر استان البرز، ۴ نفر سمنان، ۵ نفر کردستان، ۶ نفر قزوین، ۴ نفر خوزستان، یک نفر سیستان و بلوچستان و ۴ نفر دراستان یزد مبتلا شده اند.

آمار ویروس کرونا در ایران

10 اسفند 1398

تعداد مبتلایان: 593 نفر

تعداد فوت شدگان: 43 نفر

تعداد بهبودیافتگان: 123 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *