رقابت لیگ قهرمانان اروپا 2019: پاری‌سن‌ژرمن – رئال‌مادرید

رقابت لیگ قهرمانان اروپا 2019 “پاری‌سن‌ژرمن – رئال‌مادرید”: در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا، در روز چهارشنبه 27 شهریور بازی جذاب “پاری‌سن‌ژرمن – رئال‌مادرید” را خواهیم داشت که از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه پارک‌دوپرنس، پاری‌سن‌ژرمن میزبان رئال‌مادرید خواهد بود، در حالی که هر دو تیم بسیاری از ستاره‌های‌شان را به دلایل مختلف در اختیار نخواهند داشت. این دیدار از گروه A را آنتونی تیلور قضاوت خواهد کرد.زمان بازی پاری‌سن‌ژرمن – رئال‌مادرید
نتیجه بازی پاری‌سن‌ژرمن – رئال‌مادرید


آخرین جدال پاری‌سن‌ژرمن – رئال‌مادرید

فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان این دو تیم به یکدیگر برخورد کردند. بعد از برد ۳ بر یک رئال در بازی رفت، بازی برگشت در پاریس را هم اسپانیایی‌ها ۲ بر یک بردند. رونالدو و کاسمیرو گل‌های رئال را زدند و کاوانی تنها گل پاری‌سن‌ژرمن را به ثمر رساند.


آمار بازی‌های پاری‌سن‌ژرمن – رئال‌مادرید

  • در مجموع ۸ مرتبه پاریسی‌ها و مادریدی‌ها به مصاف هم رفته‌اند که ۲ بازی را پاری‌سن‌ژرمن برده و ۴ بازی را رئال‌مادرید
  • در ۴ بازی آخر پاری‌سن‌ژرمن و رئال‌مادرید در لیگ قهرمانان، کهکشانی‌ها ۳ بازی را از حریف پرستاره فرانسوی برده‌اند و یک بازی هم مساوی شده است.
  • پاری‌سن‌ژرمن که با سرمایه‌گذاری کلان قصد موفق شدن در لیگ قهرمانان را داشته در ۳ فصل اخیر در یک‌هشتم نهایی حذف شده است.
  • فصل قبل پس از ۹ سال رئال‌مادرید پیش از رسیدن به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان حذف شد. در این مدت ۴ مرتبه هم کهکشانی‌ها قهرمان شده بودند.
  • زین‌الدین زیدان در دوره اول مربیگری‌اش در رئال‌مادرید آماری نزدیک به ۷۰ درصد پیروزی را ثبت کرده بود، اما این آمار در دوره دوم مربیگری او به ۴۶ درصد کاهش پیدا کرده است.
  • رئال‌مادرید برای پنجاهمین فصل در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا رقابت خواهد کرد که بیش از هر تیم اروپایی دیگری است.
  • آخرین شکست خانگی پاریسی‌ها در لیگ قهرمانان به سال ۲۰۰۴ برمی‌گردد که در آخرین بازی مرحله گروهی به زسکامسکو باختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *